tip na originální dárek galamaps
GalaMaps

Tip na originální dárek

Gala Maps Dec 11, 2021

Přemýšlíte nad opravdu originálním a osobním dárkem, který má udělat radost Vašim nejmilejším? Už nemusíte. Vyberte si variantu obrazu, kterou chcete darovat, staňte se jejím spolutvůrcem a pak už jen sledujte, jaké pozitivní emoce vyvolá v těch, kterým tento jedinečný a esteticky hodnotný dárek věnujete. Pro to, abyste měli rozhodování jednodušší jsme pro Vás přichystali několik tipů.

Mapa města – místo, které milujete

Mapa města je originálním dárkem pro všechny cestovatele, ale například i pro zamilované páry, kteří v daném městě prožily například první rande či svatební cestu. Mapu města ocení také ti, kteří milují architekturu a interiérový design. Městská mapa vyobrazí Vaše oblíbené město z perspektivy, kterou jste dosud neznali. A co všechno můžete na mapě městě mít? Může se jednat o váš domov, rodné město, úžasnou dovolenu, ale třeba i místo, na které se chystáte podívat. Každopádně je možné vytvořit mapu jakéhokoliv města na světě, v barevném stylu podle svého gusta, nebo si vybrat z nejčastěji vybíraných vzorů. Do každé mapy můžete vepsat libovolný text. Mapa města je skvělá minimalistická dekorace do bytu, která bude připomínat Vám, nebo Vašim blízkým jejich oblíbenou a třeba zážitkem nezapomenutelnou destinaci.

Znamení zvěrokruhu – co je napsáno ve hvězdách

Znamení zvěrokruhu zobrazuje to, jakou osobností jsme podle hvězd. Znamení zvěrokruhu je ideálním dárkem například u příležitosti narození miminka, ale také je vyhledávaným dárkem pro ty, jež milují horoskopy či mají blízko k ezoterice. Do obrazu je možné napsat charakteristické znaky daného znamení.

znameni zvěrokruhu obraz dárek galamaps

Hvězdná mapa – vzácné životní okamžiky

Hvězdná mapa životního okamžiku je skutečně jedinečný dárek pro každého, komu chcete věnovat něco osobního a originálního. Ze zkušeností těch, kteří již hvězdnou mapu vlastní, víme, že je úžasným překvapením k narozeninám například pro přítelkyni, maminku, kamarádku nebo rodičům u příležitosti narození jejich miminka. Radost uděláte například svým blízkým k výročí svatby nebo přímo ke svatebnímu dni.

Co hvězdná mapa znázorňuje? Hvězdná mapa znázorňuje noční oblohu a konstelaci hvězd v daném čase a místě, přičemž je možné zobrazit rozestavení hvězd do minulosti, přítomnosti i do budoucnosti. I v tomto případě je možné do osobních obrazů na míru napsat libovolný text dle toho, pro koho a ke které události je vytvořen.

Všechny tipy na dárek zakoupíte na našem e-shopu. O tom, že jsou naše mapy skutečným klenotem mluví recenze zákazníků. Podívejte se, jakou radost jim obrazové mapy dělají.