hvězdná mapa životního okamžiku obraz dárek galamaps
GalaMaps

Hvězdná mapa zvěční jedinečný životní okamžik

Gala Maps Dec 14, 2021

Hvězdná mapa znázorňuje noční oblohu a její konstelace, které můžeme vidět pouhým okem, ale to nejdůležitější je to, že tyto hvězdy byly svědky něčeho výjimečného. Společně s Vámi můžeme tvořit hvězdné mapy do interiéru, které pak zdobí domovy a zároveň připomínají výjimečné životní události. 

Originální dárek pro výjimečné momenty

Za Vašimi příběhy obvykle stojí poznání životní lásky, narození miminka, zásnuby, svatební dny, oslavy narozenin, výročí, promoce či jiné důležité životní okamžiky. Zvěčním těchto výjimečných životních událostí se hvězdná obraz může stát originálním dárkem, který, a pod to se podepíšeme, takto obdarovaného potěší a třeba i dojme k slzám. 

Hvězdnou mapu dělají jedinečnou Vaše příběhy, které píše sám život. Kromě základních údajů jako datum a místo nesou v sobě mapy jedinečný osobní vzkaz. Díky tomu je každá hvězdná mapa originál.

hvězdná mapa životního okamžiku obraz dárek galamaps

Odkud poznáme správné uspořádaní hvězd?

Pro vytvoření hvězdných map využíváme informace ze zdrojů astrologicko-vědeckých dat, katalogu mise Hipparcos. Tento hvězdný katalog používáme k vykreslování konstelací pro jakékoliv datum nebo místo na světě v minulosti nebo budoucnosti. 

 

Tak na co ještě čekáte? Vytvořte si vlastní hvězdnou mapu na tomto odkazu!