baby shower darek miminko hvezdna mapa mesta znameni zverokruhu galamaps
GalaMaps

Nápady na nezapomenutelné dárky k baby shower oslavě

Gala Maps Feb 11, 2023

Oslavy narození dítěte jsou pro nastávající rodiče a jejich blízké výjimečným okamžikem, kdy se mohou sejít s nejbližšími a oslavit příchod nového života. Výběr dokonalého dárku na tuto oslavu narození může být při takovém množství náročný úkol. Následující tři dárky však vynikají svou jedinečností a osobním přístupem, takže jsou skvělou volbou pro každou baby shower oslavu.

Hvězdná mapa

Hvězdná mapa je krásný a nezapomenutelný dárek, který vzniká vykreslením polohy hvězd v určitém čase a na určitém místě, čímž se vytvoří jedinečná mapa životního okamžiku. Hvězdnou mapu lze zarámovat a vystavit v pokoji dítěte a slouží jako krásná vzpomínka výjimečného dne, kdy se rozsvítila nová hvězda.

baby shower darek miminko hvezdna mapa galamaps

Vytvořit Hvězdnou mapu

Line Art - Plakát miminka

Další jedinečnou a osobní variantou dárku je plakát s ilustrací miminka. Tento plakát lze přizpůsobit jménu dítěte, datu narození, váze, délce a barvě provedení což z něj dělá jedinečnou památku, kterou si rodiče budou připomínat. Plakát je vytvořen v minimalistickém, moderním designu Line Art, takže je stylovým doplňkem do každého dětského pokoje.

plakat miminko obraz darek rodina galamaps

Vytvořit plakát Miminko

Znamení zvěrokruhu

Plakát znamení zvěrokruhu je astrologický kousek, který vyobrazuje osobnost a vlastnosti člověka. Plakát se znamením zvěrokruhu je skvělým dárkem k oslavě narození dítěte, protože oslavuje individualitu nového života a může být vystaven v dětském pokoji jako zábavná a informativní dekorace. Plakát obvykle obsahuje informace o znamení zvěrokruhu dítěte, včetně osobnostních rysů. 

baby shower darek miminko znameni zverokruhu kozoroh galamaps

 Vytvořit Znamení zvěrokruhu

Tyto tři dárky jsou nejen praktické, ale také milé a osobní. Rodiče si jich budou vážit a poslouží jako trvalá vzpomínka narození miminka. Ať už se jedná o hvězdnou mapu, line art plakát miminka nebo plakát znamení zvěrokruhu, tyto dárky jistě udělají dojem a přinesou obrovskou radost.